Pudła Fasonowe

:: Strona Główna : Pudła Fasonowe

Podczas zakupu Klient dokonuje wyboru na podstawie własnych upodobań, potrzeb, ceny jak również w wyniku nabytego zaufania do danej marki, wynikającego z poprzednich doświadczeń, oraz oceny dokonywanej bezpośrednio podczas zakupu.

 
Niejednokrotnie towar i sam producent oceniani są między innymi na podstawie atrakcyjności opakowania produktu. Ocena zależy od walorów wizualnych, konstrukcyjnych, funkcjonalności, czy wręcz własności opakowań. Proponujemy Państwu nasze pudła fasonowe, wykonywane z tektury, opcjonalnie pokrywane nadrukiem. Dysponujemy wieloma gotowymi wzorami. W razie potrzeby możemy wykonać odpowiednie matryce pozwalające na uzyskanie dowolnej formy pudła. Oferujemy dogodne terminy, solidne wykonanie, niskie ceny. Proponujemy też usługę sztancowania tektury i innych materiałów na "Sztanctyglu" format B1 oraz "Rolsztancach" o większych wymiarach

Masz pytania? napisz do nas!

Chcesz wiedzieć więcej na temat produktu który znajduje się w naszej ofercie? Wypełnij poniższy formularz a my do Ciebie odzwonimy lub odpiszemy!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zgłoszenia zgodnie z RODO przez firmę PAROS, jako administratora danych.